Hakkımızda

1983 yılından kurulan AKCOLOR Fotoğraf & Film stüdyosu, üst düzey teknik donanıma sahip uzman ekibi, son teknoloji ekipmanları ile birçok başarılı projeye imza atmıştır. Ödüllü fotoğrafçıları, yönetmeni, senaristi ve kameramanları ile bireysel ve kurumsal olmak üzere iki ayrı departmanda profesyonel fotoğraf ve film prodüksiyon hizmetleri vermekteyiz.


BİREYSEL ÇALIŞMALARIMIZ

Fotoğraf hayal etmeyi gerektirir. Kimsenin görmediğini görüp anı dondurmaktır. Ödüllü Fotoğrafçıları ile 1500 üzeri düğün, nişan dış çekimi gerçekleştiren AKCOLOR ekibi, çekim mekanından, kullanılacak aksesuarlara kadar her ince detayınız ile ilgilenir, hayalleriniz doğrultusunda çifte özel senaryo yazılır. Çekim günü iki fotoğraf sanatçısı ve ışık asistanı sizlerle unutamayacağınız bir çekim gerçekleştirir. Tüm fotoğraflarınız tek tek incelenir, düzenlenir ve seçtiğiniz fotoğraflardan albümleriniz hazırlanır.

Profesyonel film ekibimiz ise kişiye özel kurgularla sinema tadında düğün hikayenizi çeker, farklı açılardaki yer kameralarının yanı sıra hava çekimleri ile prodüksiyona renk katarak muhteşem sinematik filmler hazırlanır.


KURUMSAL ÇALIŞMALARIMIZ

Tanıtım Filmi

Markanızı ön plana çıkarmanın en etkili yöntemlerinden biri tanıtım filmleridir. Sektörünüze özel ve sizi rakiplerinizden bir adım öne geçirecek tanıtım filminiz için etkileyici bir senaryo yazıyoruz, onayınız sonrası yönetmenimiz ve ekibimizle çekimlerinizi gerçekleştiriyor ve prodüksiyonu yaparak teslim ediyoruz.

Etkinlik Hizmetleri

Firmanızın toplantı, lansman, şirket yemeği, parti gibi kurumsal etkinliklerinde profesyonel fotoğraf ve video hizmetlerimiz ile hem etkinliğinizi sosyal medya da duyurulmasını, hem de arşivlenmesini sağlıyoruz. Microsoft, Unilever gibi sektörünün önde gelen uluslararası şirketlerin etkinlik fotoğraf ve video hizmetlerini sağlayan AKCOLOR ekibi, amatör ruhunu kaybetmeden 33 yıldır müşterilerine güvenle hizmet vermektedir.

Hava Çekimi

Arazi, Fabrika, Gayrimenkul, İnşaat alanlarında işletmenizin profesyonel hava videosunu ve hava fotoğraflarını çekiyor, prodüksiyonunu gerçekleştirip projeyi teslim ediyoruz.

Reklam - Katalog

Reklam, Katalog ve Ürün Fotoğrafı çekimlerimiz ile ürünlerinizin profesyonel çekimini gerçekleştiriyoruz.

Teklif Al

Merhaba, Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazınız.